Dijital Baski - Tabela - UV Baskı

Dijital Baskı

Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek folyo, bez, kumaş, naylon vb. yüzeylere yazılma işini yapan alet, iş gücü sonucunda ortaya ürün çıkarma işine denir.

Germe Vinil Tabela

Vinil germe tabela, dijital baskı yöndemi ile basılan vinilin(branda'nın), profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Vinil germe tabela, kasa üzerine monte edilerek ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerdirildikden sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir.

Alüminyum Tabela

Alüminyum tabela türlerinde adındanda belli olacağı gibi kullanılan ana malzeme alüminyumdur. Işıklı Alüminyum Tabelalarda genelde cnc router oyma yapılan reklam bölümüne tersten plexiglass istenilen renkte uygulanarak imal edilir ve aydınlatması iç kontrüksiyona florasan lamba tesisatı yapılarak sağlanır.

Totem Tabela

Bu tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde ama en çok petrol istasyonlarında ve outlet centrede kullanılmaktadır.

Led Tabela

Led tabela özel olarak üretilmektedir. Elektronik sistemler, yazılımlar kullanılarak üretilmektedir. Led ampullerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan led tabelalar, özellikle düşük elektik kullanımı nedeniyle tercih edilmektedir. Milyonlarca farklı rengin elde edilebilmesi nedeniyle, ışıklı tabelalar arasında tercih edilen tabela çeşididir. Her geçen gün yaygınlaşmakta ve kullanımı artmaktadır.

Işıklı-Işıksız Tabela

Bu tabelalar isminden de anlaşılacağı üzere, içeriden aydınlatma sistemi olan ve olmayan çalışmalardır. Bu tabelalar eskiden demir(sac) malzemelerden imal edilirken, günümüzde dekota, forex, plexiglas, alüminyum, ahşap ve daha birçok malzemeden yapılmaktadır.

Krom-Prinç Harf

Krom ve Prinç maddelerinden özel olarak üretilen ve çok dayanıklı olan ürünlerdir. Dış cephe için en sağlıklı reklam ürünüdür aynı zamanda.

Araç Kaplama

Cast Folyo diye isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır. Bu yapışkanlı PVC Cast Folyo'nun kalınlığı 0.11 - 0.13mm. aralığındadır. Cast Folyo'nun çok ince olmasının sebebi; Araç Giydirme işlemi yapılırken, aracın cam kanallarının içine ve oluklara rahatça esneterek yapışması içindir. Bu işlem profesyonel Araç Giydirme Ustaları tarafından yapılmalıdır.

Gergi Tavan

Son zamanlarda kapalı mekanlarda ışık geçirgen doku üzerine dijital baskı gökyüzü resimleri basılarak ferah mekanlar elde edilebiliyor. Diğer taraftan, verilecek herhangi bir görselinde baskı mümkün.Ultra Viole (UV) Baskılı olarak kullanılan gergi tavan sistemleri mekanınıza ekstra görsellik kazandırmaktadır.

Uyarı ve İkaz Tabelaları

Kataloğumuzdaki levhalarımız 23-Aralık-2003 Tarih ve 25325 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Güvenlik Sağlık İşaretleri yönetmeliğine uygundur.

Display Sistemler

Fuar, sergi, konferans ve benzeri aktivitelerde hem stand hemde ürünlerinizi sergilemek amacıyla kullanabileceğiniz kolay ve çabuk kurulabilen stand sistemleridir. 

Monte demonte sistemleri ile istediğiniz mekanlara rahatça taşıyabilir, kolayca kurabilirsiniz. Display Sistemler ile farklı model ve ebatları ile kendinize uygun yerleşim alternatifleri sağlayabilirsiniz.

Paslanmaz ve Kutu Harf

İşyerinizin tabelasını çok önemsediğiniz için led ışıklı Paslanmaz kutu harf tabela yaptırma kararı aldınız.Bizcede bu doğru bir karar.İlginizi çekeceğine inandığımız için paslanmaz çeliği biraz tanıtmayı doğru buluyoruz.

Paslanmaz çeliğin reklam sektöründe,özellikle kutu harf sektöründe kullanılan kategorisi 304 kategorisidir. Sitemizde gördüğünüz paslanmaz kutu harfleri 304 paslanmaz malzemeden üreterek tabelanızın kararma pas yapma olasılığını ortadan kaldırmış oluyoruz.

Cephe Giydirme

“ Cephe Giydirme “ Ölçüleri: Giydirilecek Cephenin Ebatına Göre Alan Ölçüsü Çıkarılır

“ Cephe Giydirme “ Görsel Tasarım Çalışması: Tasarım Grubumuzun Çalışacağı ve İstenilen Tarzda Hazırlanan Görseller

“ Cephe Giydirme “ Garanti Süresi: 1 Yıl Konstrüksiyon ve Baskıda Renk Garantisi

“ Cephe Giydirme “ Montaj Şekli: Yerinde Montaj, İstenildiği Taktirde Yer Keşfi

“ Cephe Giydirme “ Malzeme Seçenekleri: One Way Vision, Mech, Germe Vinil, 3 Boyutlu Görsellerde Strafor Çalışmaları

Arazi Tabelası

Araziye uyumlu biçimde tasarlanırlar, Genellikle Saç malzemelerden üretilirler.

Üzerlerinde Boya, Fırınlı Boya, Folyo Kaplama, Fosforlu Folyo Kaplama olabilir.

Arazi Tabelası
Ayaklı Şantiye Tabelası
İnşaat Tabelası
Şantiye Bilgi Tabelası
Ayaklı Uyarı Tabelası
Yol Uyarı Levhası gibi amaçlarla kullanılan çeşitleri vardır.

Kabartma Harf Tabela

Kabartma harf tabela çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Kompozit Tabela

Onayı alınan Tabela montajı profesyönel ekip tarafından yapılmalıdır, imalatı yapılan Tabela kaliteli malzeme kullanılmadan yapılırsa kısa ömürlü olacaktır.